Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Grzegorz Wojewoda Wianka B. (2492 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Tak jak zauwazono,ze sa biura i biura,zalezy pewnie na jakich ludzi sie trafi i w ogole...Ja nie mam doswiadczenia i wiem tyle,co mi mowia znajomi,ktorzy pracuja przez biura...jedni narzekaja mniej,drudzy bardziej,takze to kwestia dyskusyjna...trzeba tez wziac pod uwage oczekiwania pracownikow,czasami sa dosc wygorowane...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A widzicie mialo byc bez tematu a jednak temat jestAle znow o biurach,pracy itp hmm.. U la la rowery dwa.. Pozdrowki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I nawet wszystko sie załatwi - jak sie chce..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a jakby jakis problem to do Bednarskiego Bednarski na klopoty
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
a jesli problem nas przerasta to mamy jeszcze 4 pancernych i agenta j-23 bo janosika raczej nie polecam
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
tak mi wpadło w oko

Zeszyt szkolnych uwag
- Weronika nie słucha poleceń nauczyciela i mówi, że jej to zwisa. Proszę przekazać córce, iż nie może jej nic zwisać.

- Wojtek samodzielnie chodzi po klasie.

- Zbyszek sprawdza językiem koleżance, czy ma wszystkie migdałki.

- Wycina genitalia męskie i żeńskie z papieru i bawi się nimi na kolanach kolegi.

- Uczeń Tomasz pomalował kolegę Radka flamastrem po głowie. Jednocześnie informuję, iż Radkowi wpisuję uwagę o treści: "Uczeń Radek cieszy się z tego, że został pomalowany flamastrem przez kolegę Tomka.".

- Na zapytanie o powód braku spodenek na lekcji w-fu uczeń stwierdził cytuję: "Nie mam, bo babcia jeszcze na drutach robi.

- Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już drugą godzinę chodzi z genitaliami w rękach, tzn. trzyma je w ręku przez odzież wierzchnią w postaci spodni męskich czarnych.

- Radek na moje uwagi odpowiedział: "Spoko, luzik".

- Matylda upomniana by się nie denerwowała, bo złość piękności szkodzi, odpowiedziała: "To pani z pewnością nie zaszkodzi".

- Rysuje trumny na marginesach twierdząc, że zakłada przyszkolny zakład pogrzebowy, a ja mogę być pierwszym klientem.

- Marcin narysował w zeszycie członek męski i wmawia nauczycielce, że to Święty Mikołaj.

- W czasie zwiedzania Wawelu biegał po salach i krzyczał: "Bić bolszewików".

- Córka bezcześci eksponaty w pracowni biologicznej wkładając cietrzewiowi w dziób papierosa.

- Odmówił odpowiedzi na lekcji polskiego, twierdząc, że postmodernizm gwałci jego poczucie estetyki.

- Wysłany z gąbką wrócił z wiadrem i szmatą.

- Uczeń na lekcji krzyczy: "Nie ma seksu bez pumeksu!".

- Podtapiał kolegę na basenie twierdząc, że tamten ma skrzela i sobie poradzi.

- Źle zachowuje się na lekcji. Po poleceniu nauczyciela, że potrzebna będzie wizyta rodziców, mówi, że rodzice nie żyją, a opiekunowie prawni jeszcze nie zostali ustaleni.

- Męska część klasy odmówiła wyciągnięcia fletów.

- Po kichnięciu nauczycielki Mateusz krzyknął: "Żeby ci ryja nie urwało".

- Waldemar zapisywał na marginesach moje przejęzyczenia językowe. Zabrałem mu zeszyt, gdzie znalazłem wspomniane ścierwo skierowane przeciw nauczycielskiemu honorowi. Przeglądając zeszyt czułem się, jakbym przeglądał swoją teczkę z IPN-u.

- Justyna C. podrzuca ławkę pod sufit, a kiedy ta z wielkim impetem uderzyła o ziemię, krzyczy: "O k***a, ale j***o.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
A widzicie mialo byc bez tematu a jednak temat jestAle znow o biurach,pracy itp hmm.. U la la rowery dwa.. Pozdrowki

Widzisz Blondyn!

To sztuka z Bez tematu", temat zrobic.

TOPPI
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Więc i bez tematu zrobił się temat na jakiś temat,albo na temat
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wiciu, Ty to Markowy Bednarski jestes!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kwintesencja naszego bytu...


A co znaczy "merde" po francusku, wiekszosc chyba wie
Zgłoś wpis


Bliżej nas